Epson Etiket For C3500, C6000, C6500

Etiket seçeneklerinden biri olan epson etiket ile orjinal baskı çeşitlerinden yararlanmak mümkündür. Barkod sistemi ile çalışan firmalar için gerekli olan malzemelerden biri epson etiketi ürünleridir. Epson etiket tamamen orjinal doffset ürünüdür. 35 metre sarımlı özelliği olan epson etiket ile üzerine baskı yapılmaktadır. Etiket üzerinde herhangi bir akma ya da solma meydana gelmemektedir. Tamamen kaliteli şekilde üretilen etiket seçenekleri üzerinde basılan baskı dağılma yapmamaktadır. Farklı pek çok cihaz ile uyumlu şekilde üretilmektedir.

Fatura baskı ve etiket kesim cihazları ile uyum sağlayan epson etiketleri ile her alanda işlem yapmak mümkündür. Şerit halinde üretilen bu etiketler üzerinde farklı baskı çeşitleri uygulanmaktadır. Kağıt bazlı olarak hazırlanan epson etiketlerinin sağ ve sol kenarlarında sıyırmalar bulunmaktadır. Farklı etiket boyutları ile hazırlanan ürün seçeneklerinin tamamı sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır Etiket çeşitlerinin yer aldığı kategorileri inceleyen kişiler kendi etiket genişliğini belirleyerek site üzerinden anında sipariş kaydı oluşturmaktadır.

Epson Etiket Çeşitleri

Yüksek oranda yapışkanlığa sahip olan epson etiketleri her alanda kullanım sağlamaktadır. Marka ve firmalar için geçerli olan etiket ürün çeşitlerinin tamamı sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Epson etiketleri herhangi bir akma ya da solma durumları meydana getirmeden kullanılmaktadır. Üzerine yapılan baskılar dağılma ya da solma durumları yaşatmadan uzun süre boyunca kalıcılığını korumaktadır. Orjinal doffset ürünleri olan epson etiketlerinin oldukça geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Her firmanın ihtiyaçlarından biri bu etiket çeşitleridir.

Epson Etiketi

Kağıt Bazlı Üretilen Epson Etiketleri

Epson etiket modelleri ile farklı boyutlarda etiket tasarımları hazırlanmaktadır. Kenarları kıvrımlı şerit ile tasarlanan epson etiket modelleri cihazla ile 0 uyum sağlamaktadır. 35 metre sarımlı şekilde üretilerek geniş boyut aralığı bulunmaktadır. Kağıt bazlı olarak üretilen bu etiket çeşitleri ile üzerine baskı almak oldukça kolaydır. Yapılan baskı çeşitleri ile herhangi bir akma solma meydana gelmeden kullanılmaktadır. Yüksek yapışkanlık oranına sahiptir. Böylelikle her yüzey için 0 uyum göstermektedir. Doffset baskı ile etiketlerin tamamı üzerine yüksek kalitede baskı alınmaktadır.

İnkjet Etiket Modelleri İle Kaliteli Baskı Almak

İnkjet etiket çeşitleri ile bu cihazlarla uyumlu olan etiketlerden faydalanmak mümkündür. Kaliteli etiket baskısı almak isteyen kişiler ilk olarak satın alacakları etiket modeline karar vermektedir. Kaliteli etiket seçeneklerinin tamamı sitemiz içerisinde yer almaktadır. Ürün seçenekleri arasında yer alan inkjet etiketleri üzerinde renkli ve siyah beyaz baskılar alınmaktadır.

Geniş boyut ve uzunluk seçenekleri ile her firma kendi istediği modelde etiket satın almaktadır. Tasarlanan bu etiket ürünleri üzerinde alınan baskılarda hiçbir solma meydana gelmemektedir. Son zamanların en çok kullanılan etiket çeşitlerinden biri olan epson etiket ile firmamız her kategoride ürün hazırlayarak site üzerinden satışını yapmaktadır. Tüm site içerikleri her firmanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır.